| Eu24 a întrebat:

Ce parere aveti despre extensiile Divisima? Vreau raspunsuri de la cliente.

1 răspuns:
| BeaBeatriz a răspuns:

Hey, acum un an am terminat facultatea de Hair-Stylist Profesionist. Pai parerea mea despre extensii este una ok. Doar nu te lasa inselata. Inainte verifica sa vezi daca este par natural sau facatura facuta in fabrica. Iti poti da seama atingand-ul, parul natural este mai gros si ma des, iar facaturile sunt fine si pufoase.