| elutsa10 a întrebat:

Ce parere aveti despre fondul de ten de la Rimmel Wake me up, acopera? In mod special cosurile.

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Are acoperire medie. E bun.

| LoveeMakeup9 a răspuns:

Heii :*
Fondul de ten e destul de bun.dar sincera sa fiu nu am gasit un fond de ten care sa acopere cosurile foarte bine, asa ca iti recoman sa folosesti pentru cosuri un corector (lichid sau solid, cum vrei) si abia dupa sa aplici fondul de ten va arata ine..in rest fondul de ten e foarte ok happy
Bafta!

| AlexandraPink a răspuns:

Fondul acesta de ten are acoperire medie, dar poti sa insisti in zonele cu cosuri, sau sa folosesti un corector pe ele.

| lau90 a răspuns:

E bun. L-am avut si mi-a placut.
Are si particule stralucitoare(mici mici) care dau acel efect dewy.