| GossipGirl_2226 a întrebat:

Ce parere aveti despre fondul de ten Mineral Matte de la Bourjois? Credeti ca este bun pentru tenul mixt? Tenul meu luceste doar putin pe frunte, dar imi place la nebunie aspectul de ten mat, si in ultimul timp m-am orientat pe fonduri de ten matifiante sub forma de spuma.Acum folosesc Matte Morphose de la L'oreal si desi se intinde foarte bine si are putere mare de acoperire, imi cam usuca fatasad As vrea sa aflu mai multe detalii despre Mineral Matte, de la persoane care l-au folosit. Fundita pentru cel mai bun raspuns!:*

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Eu nu l`am folosit, dar am auzit ca este foarte bun. In general, produsele de la Bourjois sunt super ok [ cred ca si pretul spune asta], eu acum folosesc : http://1.bp.blogspot.com/......Serum.jpg, tot de la ei. Pentru ten gras si mixt. Si pot sa spun ca sunt extrem de multumita. Ca sa vezi cum este fondul de ten pe care-l folosesc eu, poti lua revista CoolGirl, acum am descoperit ca dau mostre gratuite. Si vezi daca`ti place.

In legatura cu fondul de ten Mineral Matte, cauta pe blog`uri, poate e cineva care`l foloseste. :-? In general, repet, produsele lor sunt bune+ ca asta e cu minerale.

Bafta!