| Elizu a întrebat:

Ce parere aveti despre fondurile de ten de la Avon : LUXE si EXTRA LASTING? Care acopera mai bine imperfectiunile si se intinde mai bine pe fata, totusi neincarcand pielea? Vreau pareri de la cunoscatori, nu din auzite.

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Am si eu extralasting si acum se prafuieste in sertar pentru ca nu e bun de nimic.Are niste nuante foarte urate(eu mi-am luat cea mai deschisa nuanta si e un portocaliu care arata groaznic pe tenul meu)....si nu acopera nimic.
Mai bine incerci Luxe.

| RoseOfTheFire a răspuns:

De ce nu incerci fondurile de ten de la Ives Rocher, sunt mai scumpe ce e drept, dar mult mai bune, eu am si sunt multumita de ele.

| ladyL a răspuns:

Nu prea sunt bune fondurile de ten de la avon! mai bine ai incerca altceva

| Mihaela1964 a răspuns:

Extralasting

| tipicalgirl a răspuns:

Păi extralasting este bun dar din păcate e greu să nimereşti nuanţa. Dacă vrei Luxe trebuie să ştii că preturile pot urca multişor dar merită. Acum depinde şi de vârsta ta deoarece luxe e o gama pentru femei de varste între 25-45. Dacă eşti din Iaşi te invit să testeze produsele Avon la sediul nostru :*