| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Instyler? Folositi? ``Dauneaza`` la fel de mult ca placa? Fundix.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebarile astea mi le puneam si eu, dar pentru ca parerile sunt impartite am inceput sa citesc. Uita-te mai bine in reclama si ai sa vezi ca nu e deloc bun am citit si multi vor sa il dea inapoi pentru a'si recupera banii. In concluzie mai bine pastreaza banii si ia-ti o perie rotativa pentru ca aia chiar nu dauneaza si poti face aceleasi lucruri. Si eu ma duc sa imi iau acum ca incep scoala sa nu mai folosesc placa happy.

6 răspunsuri:
| blondutzata a răspuns:

Da e foarte bun
]

| adri16 a răspuns:

Eu mi l-am luat acum doua saptamani si sunt foarte multumita de el, poti sa ondulezi si sa indrepti parul, face tot ce spune in reclama mai putin faptul ca nu arde parul, daca il folosesti prea des il arde ca orice placa, eu mi l-am luat de pe net e mult mai ieftin decat pe teleshop,

| lolipopfree a răspuns:

Din cate am inteles nu face la fel de mult rau ca o placa obisnuita...Acuma fiecare dar eu una vreau sa imi iau una, o placa de par arde dar aia din cate am auzit in reclama si cat am citit nu are aceeasi putere de ardere ca a unei placi adevarate.

| Nimikdspus a răspuns:

HeY am 20 de ani si am Instyler si sunt ft multumita de rezultate. poti sa ti-l cumperi daca vrei sa arati bine fundah?

| brigifolk a răspuns:

Eu nu vreau sa zic ceva rau daca nu o am dar dupa parerea mea ati vazut si la reclama aburi din par oricum ies si eu sunt de paraere ca orice placa arde parul asa ca eu am renuntat definitiv la tot felul de seruri si placi si chestiii daca vrea parul meu sa ste naspa sa stea naspa il prind si gata laughing

| Malvina_Cioaca_1993 a răspuns:

Doamneee..nu e buna de nimic...o am si eu si regret enorm ca mi-am cumparat-o, pe langa faptul ca nu intinde si nici nu onduleaza bine, arde parul ...groaznic!