| Hermaniona a întrebat:

Ce parere aveti despre parfumul Lady Gaga Fame?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un parfum bun care isi merita banii

| KiSsRoSsE a răspuns:

Are un miros superb si rezista mult pe piele.Il recomand cu caldura. happy Plus ca este singurul parfum din lume negru care in contact cu aerul devine transparent big grin. Sper ca te-am ajutat. Pupici kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Un parfum bun, miroase super tare şi persistă.
Te pup!

| nicoalusoby a răspuns:

Acest parfum este unul foarte placut multor oameni(fete si baieti), deoarece persista foarte mult si are un miros minunat

| Devilady a răspuns:

Am avut si chiar daca sunt fan lady gaga nu mi s-a parut grozav. Putin cam prea dulce si cam de duzina(in genul celor de prin carrefour).

| stancuioana a răspuns:

Un parfum destul de bun

| stancuioana a răspuns:

Un parfum bun