| Sara2 a întrebat:

Ce parere aveti despre parfumurile eclat si eclat weekend de la oriflame? va place vreunul din ele? daca da care e mai misto?

2 răspunsuri:
| v9 a răspuns:

Le-am incercat pe ambele. Personal il prefer pe cel simplu, insa si cel de Weekend merita! Daca nu esti convinsa pe care sa ti-l achizitionezi contacteaza un reprezentant Oriflame sa iti puna la dispozitie montre cu ambele parfumuri. Funda?

| eunumadaucuspray a răspuns:

Am incercat doar eclat si mi s-a parut foarte bun avand in vedere subtilitatea lui, dar de celalalt nu stiu ce sa zic inca nu l-am testat.