| anonim_4396 a întrebat:

CE parere aveti despre pastilele de slabit Acai Cleanse. am vz pe cancan fac reclama am auzit ca sunt foarte bune... o parerea ceva http://blogulmariei.com/cancan/
multumesc :*

Răspuns Câştigător
| andreutza05_1656 a răspuns:

Sincer nu ar trebui sa iei! e o prostie, te pot ingrasa mai mult! nu ai cum de la niste pastile sa slabesti! mai bine incearca sport, fitness...fa-ti un regim alimentar...

1 răspuns:
| 女明DongRi a răspuns:

Am aceeasi parere ca si pentru celelalte pastiel. adica nu sunt bune! Exista multe alte metode sanatoase de a slabi.