| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre picioarele fetei asteia?
http://www.fotostefan.ro/......mbnail.jpg ma refer la distanta dintre ele. Le considerati dragute sau urate? Sincer! Va rog sa raspundeti cat mai multi ca e o intrebare usoara si vreau cat mai multe raspunsuri;)). Multumesc tuturor.

17 răspunsuri:
| jolie a răspuns:

Daca ar aveao un barbat in fata iar trebui vreo 2 viagra mai intai big grin)))

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Wow:O
E prea slaba.Nu sunt dragute delocstraight face. Nu as vrea sa am picioarele ei.
Noroc cu silicoanele aleaoh go on. Ca altfellaughing
Dar, sa tinem cont ca e model si asa trebuie sa fietongue

| Ana a răspuns:

Nu-mi plac.

| LCD a răspuns:

Asta e aia, sora lu Monica Columbeanu oh go on
e prea slaba
slaba si cu sanii maaariii
NO WAY!

| Fury a răspuns:

Aoleoo! Ce-i cu schija asta?

leonardk
| leonardk a răspuns:

Mie imi plac. Si chiar nu este urata fata.

| SexyChick a răspuns:

Si ce daca e slaba?
asa sunt si eu de slaba si imi place cum arat.
mie mi se pare ok tipa. pararea mea happy

| Medis a răspuns:

E urata big grin si pe langa asta e si slaba

| littlemixer a răspuns:

Ca sa fi fotomodel trebuie sa fi slaba dar eu cred ca este exagerat

| smartalogu a răspuns:

Fata asta e urata de 2 pungi. O punga sa eu pui iei pe cap si o punga sa ti-o pui tie pe cap in caz ca se rupe punga ei. Oribile picioarele, nu imi plac de nici o culoare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Subtiri... si strambe laughing si eu sunt slabuta, insa nu le am asa :-s

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer parerile celorlalti mi se par invidioase. dar fiecare cu parerea lui. mie mi se pare ca arata ft ft bine si are niste picioare super si apropo de rasunsul acela in care este precizat ca este slaba si cu sanii mari.come one asta e visul fiecarei fete.sa fie slaba si sa aiba sani.nu lua in considerare parerile astea.super tipa, super picioare.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

. dupa opinia mea cred ca e prea slaba totusi. nici la baieti care vorba aceea nau ce sa caute la capitolu asta nu se vede asa. zici ca e un schelet ambulant. [ toate astea dupa parerea mea sa nu se inteleaga gresit ]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

.dupa opinia mea cred ca e prea slaba totusi .nici la baieti care vorba aceea nau ce sa caute la capitolu asta nu se vede asa .zici ca e un schelet ambulant . [ toate astea dupa parerea mea sa nu se inteleaga gresit ]

| ramona_4785 a răspuns:

Iuuu naspa aiurea cam nasolbig grin

| Sfarsit...de...inceput....:)) a răspuns:

Sunt oribile...:-&

| lolla_6522 a răspuns:

Prea slababig grin