| zmenta1994 a întrebat:

Ce parere aveti despre piercinguri? Daca ar fi sa va faceti unul...pentru ce parte a corpului ati opta? Intrbare pentru fete... dar si pentru baieti big grin

Răspuns Câştigător
| mhg a răspuns:

Mie îmi plac foarte mult.
Dacă mi-aş face piercing, aş opta pentru un lip ring piercing de genul acesta:

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:24&tx=83&ty=60&biw=1280&bih=834

şi pentru un industrial piercing:

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0

26 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Eu mi-as face unul industrial.si in buza! Oricum mi le fac anul' astahappy:*

| Angiutssa a răspuns:

Pai.imi plac mai ales cele in urechi(mi-am facut de ceva timp inca 2 gauri in urechea stanga-in lob-si arata foarte bine). Arata bine si cele in spranceana, dar nu stiu daca mi-as face.

| Denisa a răspuns:

Ador piercingurile!:X Am vrut sa imi fac mai jos de buza unu dar am renuntat ca mi-au zis niste prietene ca doare si ca nu se merita. Acum vreau iar. Cred ca am sa imi fac pana incepe scoala unul:X. Sunt frumoase si alea in buric. Cele in nas mi se par "expirate".:*

| Derye a răspuns:

Tu suferi cumva de alzheimer? In caz ca ai uitat, singurele persoane care iti pot raspunde pot fii: ori fete ori baieti!

Mi'as face in buza de jos in dreapta unul cu biluta D:

| DenysaLove a răspuns:

Eu o sa imi fac dupa ce incep scoala si normal dupa ce strang bani un piercing in buricsmug
De prea multi ani imi doresc si imi voi invinge teamalaughing

| Alecsandraa97 a răspuns:

Eu as opta in spranceana, buza de jos sau la buricbig grin

| lavynika a răspuns:

Nu imi plac absolut deloc.Nu ma caracterizeaza, nu se potrivesc cu stilul meu.

| liongirl a răspuns:

Bună!happy
Cu siguranţă îmi voi face în limbă.:p
Bye!kiss

| Izu.Punk a răspuns:

Eu am 4... 2 in ureche, unul in limba si inca unul in buza.:X

| den a răspuns:

Eu mi-am facut in buric.

| Ирина19 a răspuns:

Mie imi place cel mai mult pe nasuc, e cel mai finut pentru o fata

| xSoaked a răspuns:

Mie imi plac doar cele in urechi si in nas. Mi-as face inca vreo 2 sau 3 in total in ambele urechi si in nas nu stiu sigur.

| PaTTy_3342 a răspuns:

Piercingurile sunt niste tampenii la fel ca tatuajele... Doar ca sa pari mai smecher. tatuajele le ai toata viata, piercingurile poti sa le scoti, asta-i adevarul dar...
Nu prea il vad pe... CRBL de exemplu la 80 de ani cu zarurile pe gatstraight face ce dracul?!

Daca ar fi sa imi fac, singurul loc ar fi in ureche. Sa am 2 gauri happy

| kry5tyna a răspuns:

Pai...deja am 2 in ureche, mi-ar placea sa imi fac(cand oi fii mai mare)in nas; x

| BOGDAN a răspuns:

Arata misto... poate in spranceana,,, acolo e cel mai frumos

| lore23 a răspuns:

Buric. mi se pare foarte sexihappysi dragutz.Si nici nu doare asa tarethinking

| Poison_9734 a răspuns:

1.in nas
2.in buric
3.in sparnceana

happy
Sh in limba laughing)

| Ana_1799 a răspuns:

Una buna, eu vreau sa im pun in limba:X... zilele astea

| Alina_8184 a răspuns:

Eu imi fac unul in buric, imi place cum se vede vara la strandlove struck

Cele mai tampite mi se par alea in nas.toata lumea are oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea, foarte buna. Asta pentru ca am 2 si sunt foarte mandra de elewinking Am sa incep sa zic cate ceva despre ele, ca nah cine mai intra a vedea thinking Primul mi l-am facut in pavilionul urechii si mint daca zic ca nu a durut desi e cartilaj ( mentionez mi l-a facut cineva ) iar al doilea il am in buric :] FACUT DE MINE si din nou mentionez faptul ca acesta nu a durut sincer. l-am facut cu mana mea si nu a durut si nici nu s-a infectat prea mult. Mi-as mai fi dorit in limba dar am zis ca nu ma mai bag eu ca riscurile sunt mai mari; mai afectez ceva vene p'acolo si sa pun pe cineva sa mi-l faca m-am razgandit ca e destul de scump. si totusi mai incolo cu inaintarea varstei pe cel din limba l-as fi scos... Imediat fac 17 ani, multumesc parintilor mei ca m-au lasat sa-mi fac. intai vorbisem doar cu mama si ma lasase. dupa 2 zile i-am zis la tata ca mi-am mai facut niste gauri in ureche si a zis Bine. Bucuros ca i-am marturisit si nu l-am ascuns si sa fii dat de el din greseala. Desi tata nu-i cu chestiile astea. nu ar fi agreat ideea dar cu timpu s-a obisnuit si chiar ii place foarte mult big grin iar cel din buric doar mama stie de el. a zis ca sunt nebuna ca m-am gaurit singura si a zis ca seman cu ea laughing si prea curand tata nu va afla de asta... si asa e sub haine toata ziua nu il vede happy poate ii voi spune dupa ce fac 18 ani laughing sau ma casatorescwinking ma rog. Have fun daca vreti sa va faceti. macar acum cat sunteti tineriwinking

| alissu a răspuns:

Cred ca in buza sau in limba big grin

| →Đąy☺ǻnną← a răspuns:

Pfoai :X imi plac fooarte muult`!
mmh.am vrut sa imi fac dar ca si de obicei intervin parintiihee hee...
Mie mi se pare super un piers in buza de jos sau in buric love struck
Tu ce parere ai? :*

| Maryaaaaaa a răspuns:

E ceva temporar.nu prea ma incanta. dar asa, mi-ar place unul in buza.

| Gesy a răspuns:

Pai eu mi-as face in buric in nas...Sunt fata.

| ionela_2810 a răspuns:

Unul in buric.

| slipknot_7326 a răspuns:

E frumos si eu am avut 4 in buza dar am renuntat la 3