| yoyo_2588 a întrebat:

Ce parere aveti despre placa Remington s3500? are o durata,,de viata"mai lunga, arde/nu arde parul?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Nandra a răspuns:

Si eu am placa Remington S3500 si mi se pare ok.E de preferat sa folosesti o protectie de placa inainte de a o folosi. O am de jumatate de an si sunt multumita de ea. Ca sa stii:orice placa afecteaza parul, daca ai o temperatura mica nu-l afecteaza, daca ai 220-230 grade il afecteaza(in timp). Pentru un par mai sanatos foloseste protectie de placa sparay(eu am de la syoss si e buna). Sper ca te-am ajutat...