| Nimeni_4628 a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele Metropolitan Selection sau Infinity sau orice alta marca de produse care se comercializeaza prin comenzi( in afara de avon sau oriflame).
Multumesc.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La vremurile de criză pe care le trăim sunt bunicele!
Pa, pa.

7 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Is curioasa si eu.Am auzit des in ultimul timp de filrmele alea doua.
Stiu ca la Metropolitan sunt replici ale unor parfumuri celebre, iar produsele nu sunt foarte scumpe. Altceva numai stiu.

| bellekamms a răspuns:

Buna, sunt bune produsele de la Metropolitan dar si cele de la Infinity.Sincer,folosesc mai mult de la Avon cosmetice iar de la Infinity celelalte produse pentru curatenie, ciorapi, vopsea de par(e f buna si cea de la Metropolitan)si multe altele.

| Ally_4857 a răspuns:

Mie imi plac mult cele de la metropolitan, mai ales fardurile, ojele, rujurile si parfumurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la metropolitan am avut un gloss, nu am fost multumita deorece era foarte parfumat si avea un aspect pe buze "ieftin". dar in schimb sunt de calitate buna cremele in special cele pe baza de masline si lotiunile de corp.iti recomand sa incerci si tu, doar asa poti sa iti dai seama daca e pe placul tau.pretentile sunt diferite. te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea la ce vremuri traim, sa fi studenta nu iti premiti sa dai o avere pe produse cosmetice.nu sunt nici cele mai bune dar nici de calitatea cea mai proasta.acceptabile pa

Răspuns utilizator avertizat
| Viooo_4176 a răspuns:

Ladys-produsele ladys sunt bune si accesibile si ca pret. daca esti interesata de a fi reprezentant, iti las datele mele:loredana_v_vlonga