| VisSs a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele Vichy?big grin

Răspuns Câştigător
| InsaneDoll a răspuns:

thinking Nu prea...adica mi se par mai bune alea gen Nivea sau Dove:*:X

3 răspunsuri:
| fluturas2 a răspuns:

Eu cred ca sunt cele mai bune produse si merita cumparate cu siguranta.eu le ador
Fundiza?

| VisSs explică:

MilkaMiru : Eu am 15 ani dar nu eu sunt interesata de produsele Vichy ci mama. Pentru ea am pus intrebarea

| MilkaMiru a răspuns:

VisSs,Vichy sunt o gama de produse destul de bune, dar nu cred ca intrece Loreal! Daca te referi la creme Loreal este mai hidratant si mai moale, iar Vichy este mai revigorant cati ani ai?