| kitten15 a întrebat:

Ce parere aveti despre sampoanele de la Avon?

Răspuns Câştigător
| Licurici07 a răspuns:

O una am facut matreata mereu de la sampoanele de la avon. Acum depinde de tipul tau de par, dar eu nu vreau sa le mai incerc.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Singurul care m-a mulțumit, cât de cât, este cel cu ulei de argan (ambalajul este pe gri, și are mici înscrisuri pe fond portocaliu).
Pa, pa.

| BombonicaXD a răspuns:

De la Naturals nu am incercat, poate pe viitor, insa mi-a placut mult de la Advance Techniques cel gri cu verde pentru stralucire.Este ataaaat de bun, am avut parul moale, sanatos, matasos si stralucitor incat nu mi-a venit sa cred! Incearca-l!

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Sunt extraodinar de bune! Miau facut parul mai frumos si mai matasos.Cel mai bun sampon de la avon mi s-a parut naturals.
O zi buna!

| Uza a răspuns:

NU imi mai trebuie sampoane de la Avon in viata mea. De curand mi-am cumparat cel verde, Daily Shine(sampon+balsam) am parul dupa spalare zici ca mi-am dat cu spuma de parsad foarte incarcat, tare, incurcat.

| Estera1 a răspuns:

Sunt foarte bune, mie mi-au facut parul mai moale.Dar depine si ce par ai.In rest sunt foarte bune!