| flor07 a întrebat:

Ce parere aveti despre sampoanele Herbal Essences?

Răspuns Câştigător
| iamaprincess a răspuns:

Pai eu acum mi-am cumparat sampon si balsam http://img.envy.ro/img/products_watermark/266x400_8817.jpg
sunt bune pana acum:-j iti recomand sa cumperi si balsams fiindca iti lasa parul usor de descalcit:D
pentru a ti-l alege pe cel mai potrivit uite ce am gasit:
Sunt 5 variante de șampon și balsam, fiecare dintre ele gândită să se adreseze unor nevoi anume ale părului și fiecare cu aroma sa delicioasă! Așa că poți să alegi după tipul de păr sau după parfum. Un indiciu de la noi: diferitele variante oferă niveluri diferite de modelare a părului, așa să poți să alegi o formulă mai ușoară sau mai intensă, după cum preferi. Schema de mai jos arată cum gamele sunt legate între ele.
Descoperă gamă Herbal:
"Volum la înălţime" - șampon și balsam, cu extracte de nectarină albă și de floare de coral roz, au formule de curățare ușoare pentru păr cu volum bogat.
"Lupă pentru rezistentă" - șampon, balsam și mască intensivă, ajută la prevenirea firelor despicate și ruperii. Formulă cu extracte de perlă, nucă de cocos și mango oferă o experiență încântătoare la fiecare baie.
"Colorat și răsfăţat" - extracte de mătase și acai, este o gamă care conține șampon, balsam și mască intensivă, care hidratează părul vopsit pentru a ajută la protejarea lui, lăsându-l în același timp delicios de strălucitor.
"Bun venit, hidratare!" - șampon, balsam și mască intensivă hidratează profund cu agenții de hidratare esențiali pe care îi conțin, lăsând părul mătăsos, moale și ușor de modelat. Formulă cu aromă delicioasă, pe bază de extracte de nucă de cocos și orhidee, va conduce orice fată spre tărâmul visurilor sale.

Cu extracte de căpșune, ceai și floare de portocal, colecția "Ameţitor de strălucitor" conține șampon și balsam, precum și un produs 2 în 1 care îi dau părului strălucire maximă.
sper ca te-am ajutat>:D<

2 răspunsuri:
| ihaterain a răspuns:

Nu se compara cu produsele Dovewinking

| Misashi a răspuns:

Sunt foarte bune, eu le folosesc si parca imi fac parul mai fin si mai si miros frumos. e primul pe care l-as recomanda!