| hellokitty_6823 a întrebat:

Ce parere aveti despre tratament leave-in cu ulei de argan de la Avon?
Isi face treaba?
happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bondarel99 a răspuns:

Nu stiu la ce te referi cu "Isi face treaba", e totusi un produs care nu are mult in compozitie ulei de argan, dar hidrateaza parul daca iti dai ceva mai mult insa efectul nu tine mult timp.Il folosesc de cateva luni si intr-adevar ajuta parul daca renunti la placa si uscator.

| Charlly a răspuns:

M...sa zicem..Eu il folosesc dar m-am deslasat de el si acum nu imi mai iese parul frumos deloc I don't want to see..Deci e bun pentru. moment iti recomand sa nu il folosesti pentru. perioade de timp lungi.