| Roxii a întrebat:

Ce parere aveti fetelor despre baietii care prefera fetele mai naturale?(adica sa nu se machieze mult)

Răspuns Câştigător
| biiiabyby a răspuns:

Sunt geniali.Si trebuie sa fie baieti finuti.Stiu ce sa aprecieze ce e frumos si natural, cat de cat.Stiu sa aprecieze frumosul.

10 răspunsuri:
| apaplata_7449 a răspuns:

O parere foarte buna big grin te poti simtii mereu in largul tau.

| sallysirop a răspuns:

Pai, sunt niste baieti cu capul pe umeri pentru ca isi dau si ei seama ca la un moment dat tipa trebuie sa se demacheze si nu vor sa aiba langa ei o fata / femeie cu doua fete, in casa muma padurii si pe strada regina.

| Cineva! a răspuns:

Mi se pare ceva absolut normal.Nici eu ca fata nu as aprecia la o alta sa se machieze strident.Baietii se indragostesc de fete/femeii.Nu de.[nici nu stiu cum sa le numesclaughing]
Vor ca fetele sa fie exact asa cum sunt ele.Naturale.Evident ca putin gloss sau rimel nu strica.
In totdeauna tot ce`i prea mult strica.
Desi mai rar se intampla, si pare ciudat imagineaza`ti un baiat/barbat cu piercinguri, care se machiaza, folosesc fonduri de ten?:-&

| denisa0906 a răspuns:

Probabil ca baietii aia... fac o alegere foarte buna la batranete poate sa se mandreasca cu muierea lui ce bine arata p langa vecina care cand era tanata era nealcosa si 3 straturi de machiajwinking

| mymy a răspuns:

Sunt foarte inteligenti si eu am pus o intrebare pe TPU si mi-au spus baietii ca le plac mai mult fetele naturale eu am o parere fff buna pentru ei rar gasesti sa zica un baiat "imi place fata aia pentru. ca ii naturala nu pentru. ca se machiaza" lor le place sa aratam fain daca suntem cu ei dar pentru. ei nu conteaza ca fata se machiaza conteaza sa fie faina si multora le plac fetele machiate spun ca "ce face ce nu face ca se machiaza ca nu se machiaza este faina "si pentru ei este tot ce conteaza ii respect pe baietii acestia care sunt foarte inteligenti
tinetio tot asa thumbs up
kiss :*

| LOVEsick a răspuns:

Foarte bine, bravo lor. Daca sunt frumoase si nu au nevoie de machiaj exagerat. De ce le-ar prefera pe cele cu "masca", care au fond de ten cu nemiluita si 1000 de culori la ochi?

| crazyd33a_8320 a răspuns:

Bravooo lor!

Rar inralnesti unii ca eiwinking

| Alexa_5049 a răspuns:

O parere foarte buna...desi cum s-a mai spus...rar se intalnesc asemenea baieti care sa prefere fetele naturale si sa le placa fara a lua in considerare unele defecte

| alexutzy a răspuns:

Pai mi se pare normal...este stilul lui

| jipa a răspuns:

Pai Jos palaria pentru baietii care au mentalitatea asta. Eu merg pe premiza ca orce fata poate fi frumoasa machiata poate cu mici exceptii dar nu orce fata poate fi frumoasa naturala. O fata cu cat e mai naturala cu atat e mai placuta, si cunosc fete care daca se duc pana la magazin se dau cu un tub de fond de ten si 2 de rimel si inca 3 de pudra, mai ales la varste mici 14-17 ani si ma anuza happy. E frumos sa te machezi cu bun simt bineinteles atunci cand trebuie. Eu le admir pe toate fetele care sunt frumoase atunci cand se trezesc de dimineata fara sa fie nevoite sa doarma cu fondul de ten pe fata ca dimineata sa le vada prietenul "frumoase" beah, prea superficiale. Dar in fine fiecare cu felul lui de a gandi.