| Norisor11 a întrebat:

Ce parere aveti deapre hainele de la C&A?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Sunt de calitate si imi plac.

6 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Găsesc uneori haine care îmi plac acolo, deci să zicem că am o părere destul de bună. laughing

| Adry05 a răspuns:

Calitate așa și așa, dacă iei ceva la reducere, merită, altfel mi se par la unele prețuri exagerate pentru ce oferă

| Andrei200202 a răspuns:

Sunt ok, nici foarte scumpe. Imi plac mult tricourile la 15 lei laughing

| Anonima163333 a răspuns:

Sunt ok si pretul la fel.winking

| Pati2500c a răspuns:

Si mie imi plac, sunt si de calitate, chiar au lucruri misto

| AlexammX a răspuns:

Uneori gasesc haine superbe, elegante, de sport, de calitate. Sunt ok..am cateva tricouri pe care le ador. Materialul, cusaturile care nici nu prea se vad