| anonim_4396 a întrebat:

Ce pareri aveti despre aceasta rochie? Ar fi buna de purtat la o nunta? Sau as fi mai eleganta decat mireasa cu aceasta rochie? :)) http://www.elitemariaj.ro/rochii-mireasa/65912698+Paris- Tony-Bowls-113700

Răspuns Câştigător
| Laura927 a răspuns:

Wow,este ft frumoasa!
Depinde unde mergi, daca este intr-un loc de lux chiar merge ( putin iti pasa tie ca ceilalti merg ca la tara)
Daca este intr-un local mai modest te sfatuiesc sa cumperi o rochie mai " naspa" happy
Depinde de locatie, nu este frumos sa te imbraci mai frumos decat mireasa intreadevar dar totusi sa isi miste curul mireasa si sa isi gaseasca o rochie demna de eveniment!
O sa arati ft bine in acea rochie!

1 răspuns:
| Tzukushi a răspuns:

Frumoasa, depinde si de partener :*