| Sara2 a întrebat:

Ce parfum ati alege dintre: rare pearls, sensuelle si only imagine?(toate 3 marca avon), multumesc

12 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Rare pearls.E genial parfumul. Only imagine nu am incercat dar am auzit ca miroase foarte bine.

| mona a răspuns:

L-as alege pe primul

| Lynna a răspuns:

Buna. Mie imi place mai mult Rare Pearls. Si Only Imagine este ok, insa Rare Pearls imi place mai mult. AAsta pentru mine, insa acum depinde de ceea ce ti se potriveste tie. kiss

| Iubibilăă a răspuns:

Sincer, eu prefer mai mult Brillante.
Iti recomand si tie.
P.S: Se gaseste in Kaufland Bucuresti.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-as sugera '' Only Imagine '' e cel mai bun dintre aceste trei, dar si '' Sensuelle'' vine bine. Poti incerca si '' Passion Dance '', doar o sugestie. '' Rare pearls '' nu am incercat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Aleg Rare Pearls, cel mai bun parfum.
Si celelalte sunt bune insa il aleg pe acesta.
Te pup!

| Lioиeѕѕ a răspuns:

Cu Sensuelle am luat teapa. E foarte frumos, dragut si simpatic, dar NU REZISTA mai mult de 2 ore. Si cica e apa de parfum... Only imagine mi se pare o alegere inspirata (e in acelasi timp si fresh, dar si floral). Nu stiu cat rezista... Incearca si Pur Blanca.

| frumusyka334 a răspuns:

Sensuelle. e cel mai cautat si miroase criminal e delicat si frumoswinking

| anarawwr a răspuns:

Only imagine - mi se pare mai potrivit, mai senzual si da o nota de... Cum sa zic, te simti ca o diva. Le stiu si pe celelalte, dar ultimul e bestial. Funda?

| abyaby222 a răspuns:

Ar fi mai fain TTA Amour sau Slip Into... Daring, Iar din cele trei ii mai fain Sensuelle. Il am si miroase ff fain. Bafta.

| Bybyuca a răspuns:

Toate sunt faine dar cred ca eu as alege Only imagine

| mimymimyutza a răspuns:

Sincer eu as alege only imagine e mai pe placul meu depinde de gusturi;")