| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a întrebat:

Ce parfum folositi?big grin

31 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

U by Ungaro, Jet Femme, Percieve, Little Black si Little White dress, pur blanca, rare pearls, true glow. si INCADENSCENCE.winking

| Nicoleta a răspuns:

Rare pearls
little white dress
eternal magic
D&G the one
J'adore (dior)
lyrical
etcwinking

| luciana200972 a răspuns:

Acum mi s-a pus pata pe Nina Ricci: Nina

| IrinaAndreea a răspuns:

Freya - Oriflame
Little Black Dress, Perceive - Avon

| traficanta a răspuns:

Christian Lacroix rouje happy

| mary_4765 a răspuns:

Jadore, Alien, lacoste, Armani code-----sunt cele mai tari...doar incearcale

| Simona a răspuns:

Mini pink

| T a răspuns:

Guess Women ( preferatul meu) :X
Armani - Aqua di Gioia

| εїз a răspuns:

Hypnose
Hypnotic
Amor Amor
Crystal Noir
Love In Paris.

| CatGirl a răspuns:

J'adore de la Dior happy

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Pff.acum folosesc:Narchiso Rodriguez, Du Matin(ZARA), Sweet Love, Versace Bright Crystal, Channel, Davidoff.am de unde sa aleg. aproape zilnic. tu?

| Katespunemadroghezcuorbit a răspuns:

Coco Chanel, Passion Dance, B. U, Bvlagari

| I U L I A a răspuns:

Dolce&Gabbana-The one, Far away de la Avon, Pur Blanca, Pur Blanca blush, Today... multe big grin

| BitchImfabulous a răspuns:

Pacco rabanne, little black dress(avon), summer white(avon), Nataly, Celine Dion chic, Adore.
Am din ce alegetongue

| madvideo a răspuns:

Bvlgari-Bvlgari Aqva, Givenchy-Very Irresistible Givenchy, Paco Rabanne-Black XS

| MyMy_3116 a răspuns:

Celine dion sensational, aromabliss(oriflame), pur blanca(avon), little black dress(avon). Le am pe toate dar cel mai des le folosesc pe cele de la avonlove struck

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Little black, perceive, today [toate d la avon]u ce folosesti?

| Lola_6438 a răspuns:

1881 cerutti folosesc acum, insa mi se pare extraordinar givenchy eau demoiselle.

| Ingerasull99 a răspuns:

Today for men! de la oriflame parca!

| Mara a răspuns:

Flower by kenzo:X

tu?

| VoiceWithin a răspuns:

Springfield woman big grin imi palace tare mult

| alexutsuuu a răspuns:

Jet Femme de la aVON...si spray de corp Jet Femme.

| Peto a răspuns:

Armani code, coco chanel madmoiseile, j`ador christian dior sau givenchy hot cotture love struck depinde de ocazie big grin

| cristiano93_5452 a răspuns:

Str8! Cel mai bun parfum al barbatilor il consider eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mirosul stramosilor laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur Blanca si Bvulgari Omnia :X

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x explică:

@yoyo...eu ''springfield woman'' de toata viatatongue

happy

| cristi 25 a răspuns:

Ariel si cateodata lenor.tongue si mai folosrsc cate o data,, honduras,,

| ☻♫Р€Р£♫☺AlExA a răspuns:

B. U. si Little Black Dress

| alyvaly a răspuns:

Coco Chanel no5, Amor Amor, Nina rich, Gucci, celine dion, armani, chacharel, pierr cardin