| andrewww a întrebat:

Ce parfum miroase mai bine si persita mai mult Christian Lacroix Nuit pour Homme, Herve Leger pour Homme sau U by Ungaro Fever? dau funda mersihappy

2 răspunsuri:
| andrarms a răspuns:

Herve Leger pour Homme happy

| soopercoolbill a răspuns:

Mah...Herve Leger Homme nu prea persista, l-am avut si nu mi-a placut.Parfumul miroase genial, dar nu mai frumos decat Christian Lacroix Nuit pour Homme. Yo p'asta il folosesc pentru ca persista foarte mult.Despre U by Ungaro nu stiu ce sa-ti spun pentru ca nu mi l-am cumparat inca.