| AlinaD_3327 a întrebat:

Ce placa de par este mai buna:

1.Remington S 1005 :
http://www.remington-style.ro/......05-17.html

sau:
2. Braun Straightliner Professional ES 1
http://www.debo.ro/......-es-1.html

Chiar daca nu aveti niciuna. voi pentru care ati opta?

Funda:)

6 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Buna!
eu am avut mai multe placi.

in opinia mea nimic nu se compara cu Remington.

mult succeshappy

| XOXOyoXOXO a răspuns:

Buna. eu am Braun straightlier professional es 1 si ti-o recomand indreapta fff bine eu pot sa fac si bucle cu ea...ti-o recomand din toata inima:*e fff buna
bye

| LoveBlind a răspuns:

2. Braun Straightliner Professional ES 1

| AngelCrystals a răspuns:

Toata lumea stie ca cea maibuna firma de placi pentru par este Remington.De ex eu am Remington Tribal si e la acelasi pret cu placa pe care ai dat-o mai sus.

| Allexandraaa a răspuns:

Eu am placa Ramington exact ca in prima imagine. O am de 1 an si nu am avut nici o problema cu ea. Sunt foarte multumita, chiar am si 2 ani garantie. Faza e ca am folosit-o mult prea des si vreau sa o schimb cu Instyler. nu pentru ca nu mi-ar placea Ramington. Dar Instyler foloseste aer rece iar eu mi-am cam ars parul :$ :*.

| xena_1013 a răspuns:

Remingtonwinkingam si eu exact acelasi model