| Crissstina01 a întrebat:

Ce placa de par mi-ati recomanda care ar intinde si cel mai cret par si nu ar trebui sa-l intind vreo 2-3 ore? Deci eu am un par destul de cret, si nici o placa nu mi-l intinde calumea, sau mi-am intins parul cu o placa Phillips si doar dupa 3 ore dupa ce l-am tot intins mi-a stat drept. Funda!

Răspuns Câştigător
| TimeeaBtrx a răspuns:

Placa cu ion...sau cea cu keratina, ele sunt profesionale si intind perfect eu sunt mega creata dar imi sta intins 1zi/2 cu keratina