| LoL2000 a întrebat:

Ce pot face pentru a scapa de cosuri ? x_x ma scot din minti laughing dau funda happy

Răspuns Câştigător
| XxThoumaxXAndyXx a răspuns:

Eu folosesc o solutie, Zineryt se numeste...matusa mea foloseste Skinoren gel. Sper ca te-am ajutathappy. apropo, am folosit si clearasil.happy

7 răspunsuri:
| beki13 a răspuns:

Mergi la dermatolog

Răspuns utilizator avertizat
| Cherrybell a răspuns:

Foloseste unguent dimineata Fucidin si seara Brevoxyl timp de o luna. Brevoxylul e mai puternic si pisca putin, iar la un moment dat iti va usca fata. Cand simti ca fata e foarte uscata ungete cu Effaclar. Aceste produse le gasesti in farmacie deoarece acesta este un tratament de la dermatolog. Fa acest lucru timp de o luna si vei vedea imbunatatiri foarte mari! Succes!

| iLov3pitik1 a răspuns:

Masca cu minerale din Marea Moarta de la AVON costa in jur de 10-15 lei. Este foarte buna!

| Wonderlust a răspuns:

Bunaa. anul trecut ama vut si eu aceeasi problema si mi-am comandat online un ser de la Neutrogena si mi-a mers foarte bine. Iti las link-ul mai jos si sper ca am fost de folos :)
http://www.google.com/......ts/catalog

| Wonderlust a răspuns:

Buna. anul trecut ama vut si eu aceeasi problema si mi-am comandat online un ser de la Neutrogena si mi-a mers foarte bine. Iti las link-ul mai jos si sper ca am fost de folos :)
http://www.google.com/......ts/catalog