| denyd a întrebat:

Ce pot face sa imi creasca parul? E deteriorat si nu stiu ce sa fac sa isi revina. Ma puteti ajuta va rog?

6 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Uleiul de ricin
ajuta si la crestere si la regenerarea parului

face minuni! incearca!
daca mai ai intrebari lasa-mi mesaj privat happy

| Mihaela a răspuns:

Hei.
Daca parul iti este deteriorat nu trebuie sa-ti creasca. Acum depinde ce vrei tu sa spui prin deteriorat. Mai taie-ti din varfuri, foloseste un sampon pentru par deteriorat si da-te cu ulei de ricin daca vrei pentru crestere.
Numai bine si succes!

| maftei a răspuns:

Pune si ia de la STAVROS sau de la cosmetice masca de par cu placenta cutie verde de 1000g este foarte buna si regenereaza parul. Uleiul de masline si cel de ricin fac minuni, vitamina A uleioasa.Deci anainte de a te da cu ulei ia si ancalzestele si apoi date pe par si tine asa cam cel putin 1ora.SAu daca ai gaz este ffff bun ia si date dar numai un pic la radacina sa nu te arzi si restul pe par si ampletestel si lasa-l macar 30min apoi spalate.Succes

| TurnOn a răspuns:

Ai grija cu ce sampon te speli... dupa ce te speli clateste-l cu apa de ploaie... tunde-l o data la 2-3 luni; bea mult lapte si vitamina c! sper ca te-am ajutat!

| teop a răspuns:

Ca sa iti creasca parul poti lua si niste vitamine. in mare parte Calciu este de vina...mancand o salata sanatoasa. cu toate legumele...ori sa iti faci tratamente de par!

| denyd explică:

Ce sa fac sa imi creasca parul?