| PurityBecameBlasfemy a întrebat:

Ce pot folosi pentru a-mi taia unghiile false pe forma unghiilor? Am un unghii din plastic si vreau sa mi le tai cat sa mi se potriveasca pe inghii...pe forma. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Nu merg taiate daca ai gel pe ele decat sa le pilesti putin.
La intretinre le pti taia cat vrei happy

| Rebeca269 a răspuns:

Daca sunt puse cu gel se face cu o pila electica care se incalzeste...adika trebuie sa te duci la ingrijire sau cum spuneam ti le faci tu a adica le ''tai'' cu pila electica care le da o forma iar daca sunt de acelea de plastic din magazin nu se pot taia da`le joslaughing

| getutageo a răspuns:

Incearca cu o pilahappy