| anonim_4396 a întrebat:

Ce poti sa faci daca ai varicela si te mananca prin zonele intime?

3 răspunsuri:
| LigiMe99 a răspuns:

Pai... cel mai bine e sa nu te scarpini deloc, nici in zonele intimie, nici in celelalte, dar te poti da cu alifie chinezeaca, totusi cu mare ATENTIE! sa nu te dai si pe unde te poate ustura... dar daca vrei sa nu-ti ramana semne, nu te scarpina.winking

| SatanaInIzmene a răspuns:

Si pe mine ma mananca sad Ne scarpinam amandoi?batting eyelashes

| Bya_2752 a răspuns:

Eu am de ieri, asta e a 2 a zi ...si toata noaptea n`am putut dormi