| alexandradlr a întrebat:

Ce preferați?
Blugi skinny sau evazați sau largi?
Tricou simplu, tricou cu firma inscripționată sau tricou cu desene și multe culori?

8 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Skinny și simplu.

| VoidEternal a răspuns:

Să ne înțelegem, asta as prefera sa văd la o fata. Nu port eu blugi skinny laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă imbrac sport de regula, prefer orice tricou atat timp cat imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blugi largi nu skini la baieti pizdificati sa se vada gambele mulate oribillll. tricou clar cu firma. restul sunt de emo sau gay dar nu neparat dar blugi skiny si mai pui un tricou cu donald pe tine clar esti mister gay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu suport blugii, mai ales să-i port.
Tricou cu vreo inscripție discretă și șic, nu una opulentă, țipătoare, care să iasă în evidență.

| peanut003 a răspuns:

Nu-mi plac blugii deloc, prefer pantaloni de trening. tricou simplu, tricou cu logo dar prefer si niste tricouri cu ceva pe ele ca e cam plictisitor doar cu tricouri simple mereu

| AnoNimaDRFC a răspuns:

Blugi skinny si mom fit, tricou simplu sau cu firma inscripționată, insa nu intr o marime exagerata.

| beapea a răspuns:

Eu prefer evazați și un tricou simplu (negru/alb), de preferat cropp top/oversized