| alejinxique a întrebat:

Ce preferati parul intins cu placa (lipit de cap) sau parul cu volum?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu volum happy

11 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Mie imi place parul cu volum, dar si cel intins cu placa este frumos.happy

| Nicoleta a răspuns:

Drept, dar totusi cu putin volum

| Bunny a răspuns:

Chiar daca il intinzi cu placa poti sa ii dai si volum.Eu mereu dupa ce mi'l in intind ii dau si volum.Rar il las nomral. Dar de obicei eu imi fac carliontzi.happyDar depinde si de fiecare cat de bine ii sta. Sper ca te'am ajutat:*.

| eueu1212 a răspuns:

Eu il am cret si cu volum deci iti dai seama ca prefer lipit de cap laughing de obicei cine il are cu volum prefera drept si inverswinking

| marsy a răspuns:

Ambele variante...

| sweetlollypop a răspuns:

Cu volum.

| cotzo a răspuns:

Eu am parul cret si desi de obicei are mult volum il prefer asa. m-am indreptat de cateva ori si imi sta ok dar cu volum. cel lipit de cap pare mai mult a matura.

| LovعlyFeelings a răspuns:

Eu am volum.Sunt tunsa gen Emo Hairhee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu volum. dar obisnuiesc sa`mi indrept varfurile.hee hee

| Genuitoarea a răspuns:

Fiecare are parerea lui.lasand la o parte faptul ca cele ce au parul cret il vor intins, cele ce il au intins il vor cret si multe alte diferentse.laughing asaa eu cred ca parul cu volum este cel mai preferat, poate fi si intins cu placa sa se vada frumos dar tapat putin in partea de sus ca sa aiba volum. e alt ceva cand te uiti la una cu parul lipit de cap ca o taranca si e alt ceva cand vezi ceva ce iese in evidenta, modern si atragator mai voluminos.concluzie.niciodata nu va fi placut de ff multe persoane parul lipit de cap.majoritatea prefera volumulbig grin. sper ca te-am ajutat.cu ce am stiut pup:*

| Luisa_3161 a răspuns:

Pai eu prefer parul` intins pentru ca asa imi sta mie bine, depinde de cum iti sta tie :*.