| anonim_4396 a întrebat:

Ce produse de la avon le-ati folosit si sunt bune cele mai multe produse si bune funda si cum se cheama

Răspuns Câştigător
| stweety10 a răspuns:

Eu folosesc produse Avon de patru ani. Cele mai bune mi se par gelurile de dus de la Senses, spumantele de baie, lotiunile de la Naturals, spray`urile de corp de la Naturals, mascara SuperShock, fondul de ten matifiant, parfumurile Perceive, Incadenssence, Little Black Dress, Far Away, Pur Blanca(cel alb), Spot Light, Jet Femme, Aromadisiac(de restul parfumurilor nu stiu ce sa zic, pentru ca eu numai pe astea le-am incercat), spuma de curatare cu efect matifiant de la Solutions, ser de par pentru varfurile deteriorate Advance Techniques, gelurile pentru igiena intima, spray`ul pentru igiena intima, e o lotiune care apare numai iarna cu vitamina E, are miros de guma e de la Avon Care, gelurile de dus de la Naturals, parfumul de barbati Black Suede Touch(l`am luat cadou cuiva si mi-a placut foarte mult), creion contur pentru ochi cu buretel Jillian Dempsey si cam atat, sau poate am mai uitat eu ceva.

4 răspunsuri:
| Patrăţel a răspuns:

Imi plac enorm de mult gloss-urile de la Avon, de asemenea oja cu uscare rapida e super.

| Catheryne a răspuns:

Mie imi plac parfumurile Far Away și Incandenssence ( acetea sunt exclusiv de la Avon ). Mai este, Outspoken ( de la Fergie ), Today Tomorrow Always. Imi plac fardurile de pleope strlucitoare(dn pacate sunt in cantitatea foarte mica), gelurile de dus de la Senses si cateva produse de la spa. happy

| SadRomance a răspuns:

Sampoanele sunt foarte bunehappy.

| Dacanueuatuncicine a răspuns:

Mascara SuperShock, parfum Little Black Dress :X gloss de buze glazewear.