| KiSsRoSsE a întrebat:

Ce produse Garnier ati folosit? Si ce parere ati avut despre ele?
:-D
Fundita kiss

Răspuns Câştigător
| Rossey a răspuns:

Eu am folosit Garnier Fructis.Mi-au facut parul moare si matasos, am avut o parere buna, depinde si de par, dar ma deranjeaza acel miros de fructe ma simt ca si cum mi-as lua un cos cu fructe si mi-l pun in cap laughing Raman totusi produse bune, incearca-le si vezi ce rezultate iti dauwinking

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am folosit gama de șampoane și a fost ok.
Pa, pa.

| daηă a răspuns:

Am folosit un balsam pentru păr și mi-a plăcut foarte mult.Îmi făcea părul mătăsos și strălucitor. Sunt sigură că și celelalte produse sunt la fel de bune happy

| zurick a răspuns:

Salut! Eu folosesc de la garnier produse de par(tot de la garnier folosesc si ser pentru varfuri deteriorate.Eu sunt multumite de ele.http://www.google.ro/......http?/url

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu folosesc Garnier, folosesc Head &Shoulders.
Te pup!

| LiviuCristy a răspuns:

De la Garnier sunt cremele de ten foarte bune dar ai grija la imitatii si la termenul de valabilitate; nu toata lumea cumpara Garnier si pot sta in rafturi, in soare mult timp deci grija

| Lioиeѕѕ a răspuns:

Daca un produs este bun pentru o persoana, nu e automat bun si pentru restul (altfel nu ar mai fi n-spe mii de firme). Iar acum referitor la Garnier... are o gama foarte buna de produse pentru par. Am vazut si in saloane produse Garnier.

| SCG8 a răspuns:

Eu am folosit sampoane si balsame si sunt destul de bune le poti incerca si tu si vei vedea ce pare vei avea despre ele