| alexx22 a întrebat:

Ce sa cumpar mai degraba, un ondulator sau bigudiuri incalzite Remington pentru a obtine niste bucle frumoase si rezistente?
PS:pai cum sa fie mai dificil cu bigudiurile? Eu aveam impresia ca ondulatorul e mai greu de manevrat, mai ales la spate.

2 răspunsuri:
| Laurretta a răspuns:

Ondulator. cu bigudiurile ai mai mult de lucrat mai ales daca nu esti purtata pentru asa ceva.

| butterflypink a răspuns:

Daca stii sa folosesti ondulatorul cupara-l.cu bigudiurile este mai dificil si dureaza mult.