| AnonimaCuSentimente a întrebat:

Ce sa fac cu o paletă goală de farduri?

Răspuns Câştigător
| chocoholic a răspuns:

Depinde ce fel de paleta este! Cauta pe youtube diy-uri (do it yourself) cu balsam de buze, este usor de facut si il poti pune in recipiente vechi, goale, pe care nu le mai folosesti! In romana nu stiu daca o sa gasesti, doar in engleza am vazut si sunt mai multe!
Sper ca te ajuta si restul nu mai fiti rautaciosi!

7 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

O poti folosi ca paleta pentru tempera.
O poti arunca thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îţi faci în ea gloss-uri cu puţin fard şi vaselină. Poţi încerca toate nuanţele care-ţi trec prin cap.

| Cris06 a răspuns:

DAca este mai mare ( casetele) iti poti organiza accesorii in ea cum ar fi : cercei, insigne, brose etc.
Daca esti la scoala iti poti pastra acuarele lichide in ea (in loc de tuburi).
Sunt X variante. Depinde doar de model si de cum ti-ar putea fi utila. Daca are acele casete lungi, iti poti aranja creioane colorate mici. Sunt multe variante. Succes!

| GameOverBitch a răspuns:

Faci ciorba in ea. big grin

| Diana_Albu_1999 a răspuns:

Tiai putea pune culorile de pictat in ea fundita?

| Jnebun a răspuns:

Arunci la gunoi?

| YouJo a răspuns:

LooooooL ce intrebare