| afrodita3333 a întrebat:

Ce sa fac sa ma bronzez mai repede? Nu am timp sa ma duc la plaja si nici la solar nu vreau happyMa pronzez greu, nu am genul de piele care sa se bronzeze in cateva ore de stat la soare sad

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O singură variantă, autobronzantele!
Pa, pa.

| NevastuicAaA a răspuns:

Cumpara o lotiune de bronzat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Stai la soare, nu poti face altceva decat sa stai la soare.
Te pup!

| AnnaMaria27 a răspuns:

Foloseste autobronzante! big grin
Cunosc persoane care au fost foarte multumite de cele de la Avon! big grin

Bye-bye!

| cinderellaindreams a răspuns:

Iti propun sa folosesti crema ce iti confera o culoare mai inchisa a pielii, deoarece toate solarurile si cremele de blonz sunt cancerogene.

| alas a răspuns:

Cumpara auto-bronzant

| PookieBear a răspuns:

Foloseste un autobronzant.Iti recomand produsele de la Nivea (Nivea Sun Touch il folosesc eu). Sunt foarte bune si iti pastreaza pielea moale si nu se ia pe haine. Poti controla si gradul de "cat de bronzata vrei sa fi" in functie de cat aplici.Si cele sub forma de spray sunt excelente.Numai sa ai grija la un lucru:trebuie aplicate uniform fara sa ratezi vreun loc pentru ca atunci o sa se vada urat.In rest sunt excelente si te scapa de arsurile solare.

| assi a răspuns:

Incearca crema de protectie solara cu morcovihappy

| yky69 a răspuns:

Te dai cu benzina si-ti dai foc; va rezulta o piele de culoare aramie foarte frumoasa... in plus va fi si crocanta... laughing

| Timiii a răspuns:

Buna! Imcearca cu o crema de autobronz. Sper ca ti-am fost de ajutor.

Fundita? happy big grin