| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac sa nu-mi mai creasca parul pe picioare?

15 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Ceară, tratamente, epilare definitivă, creme, etc. Dar tot îţi creşte după o anumită perioadă de timp.

| Seline a răspuns:

Pai daca se gasea ceva in legatura cu stoparea cresterii parului, nu se mai fabricau atatea epilatoare. Daca nu vrei sa-l epilezi, decoloreaza-l.

| Sara2 a răspuns:

Epilarea cu laserul care e 18 mil pe picioare

| Sara2 a răspuns:

Bulina pentru cultura ta generala citeste picioare 2 x 900 uite-te aici http://www.terapielaser.ro/documents/36.html

| Ionutzsa a răspuns:

Pai nu prea ai alta optiune decat sa-l epilezi, ca de crescut tot o sa creascahappy. Cumparati un aparat bun de epital si spor la treaba!

| Ionutzsa a răspuns:

Epilat *

| AdaIoana18 a răspuns:

Te duci la un salon de cosmetica si te epilezi cu ceara fierbinte stiu ca este dureros dar merita.Asa parul nu o sa iti mai creasca. Pupici!

| di@n@ a răspuns:

Taie-le, picioarele...doar asa nu mai creste.

| maria1992 a răspuns:

Salut. Din pacate nu se poate ...este epilarea cu laser, iar timp de cativa ani nu iti va ma creste par. Mai este epilarea cu ceara, care dureaza cateva luni, in general 2 jumate maxim, iar dupa aceea iti creste la loc. si cam atat...sad te pup::*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parleste-ti parul big grinbig grin... mai creste, da' foarte greuhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa fie 18 milioane?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai ce.Asa ne-a lasatDumnezeu.

| Elide a răspuns:

Parleste-l cu lumanareawinking

| GameMaster a răspuns:

Taieti picioarele rolling on the floor rolling on the floor

| secretoasa a răspuns:

Trebuie sa le epilezi.