| TeooTeo a întrebat:

Ce sampon imi recomandati ca parul sa aiba volum si sa fie sanatos?:*

Răspuns Câştigător
| 10011993 a răspuns:

Buna, eu am un par plin de volum si folosesc astfel: sampon si balsam syoss cand am chef sa stau si cu balsamul in caplaughing, iar daca nu folosesc head& sholders de asemenea e perfect curata inprofunzime, il netezeste, il hraneste si nu mai am nevoie de balsambig grin:*

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la raftul de șampoane, acolo găsești șampoane și balsamuri pentru volum și strălucire (când părul este sănătos și strălucirea lui este una vie!).
Garnier, L*Oreal, Nivea, etc.
Pa, pa.

| asdfghjklmnb a răspuns:

Argeal sau Sabal.Nu se gasesc decat in farmacie.Mai intai te speli cu un sampon de par oarecare, iar apoi cu unul dintre cele de mai sus si stai cu spuma vreo 6 minute apoi clatesti.Eu cu Argeal ma spal si rezultatul este fr bun daca te speli de 2 ori pe saptamana.

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Eu folosesc Garnier cu Avocado si Karite si sunt foarte multumita de elwinking

| KriSt3n a răspuns:

Eu am destul par in kp.si volum dar, mama mea se spala cu unu d la Loreal Elseve si functioneaza! [sa. ti iei roz sau alb pentru ca rosu e pentru par vopsit si nu cred ca esti vopsita] a si neaparat sa. ti iei si balsam! :*:* Funda?:* love struck

| Bulinutssa a răspuns:

Buna!

advance techniques.este ffff bun si eu mi-am luat
pentru mai multe detalii si pentru comandare contacteazama la id:dulce_danutza97

te-am pupat:*
sper sa-ti fie de ajutor! te astept