| ☺ Cristinik ☺ a întrebat:

Ce sampon imi recomandati pentru parul gras si pentru matreata... ce sampon cedeti ca este cel mai bun de pe piata?

8 răspunsuri:
| diidii a răspuns:

Syoss mi se pare cel mai bun happy.

| Larisa a răspuns:

Incearca nizoral sampon, sau mai am un sfat babesc.Fierbe niste urzici si spalate cu apa in care le-ai fiert.se stie efectul urzicilor si al apei de ploaie asupra scalpului si a parului.bafta

| AlexandruAnst a răspuns:

Head & shoulders

| Deea4ever a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. si m-am dus la farmacie si am cerut un sampon bun pentru genu asta de par.si e si ieftin sa stii ca e vreo 10 - 15 lei. sper ca ti-am fost de ajutor big grin

| denisa_7520 a răspuns:

Head & shoulders

| nana0000 a răspuns:

Incearca gerovital

| Broadband a răspuns:

Lesie... e sfanta, scapi si de matreata si de par laughing

| Madutsa_5325 a răspuns:

Mie imi place Dove. E potrivit pentru parul meu si nu am avut o problema de genul cum ai tu...