Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Ce sampon imi recomandati pentru volum? fundahappy

Răspuns Câştigător
| Farmec a răspuns:

Recomandam sa incerci samponul hidratant din gama Gerovital Plant.Este un şampon hidratant cu o acţiune blândă asupra firului de păr, ce curăţă delicat şi protejează firul de păr de la rădăcină până la vârf.
Complexul Herbatonic, Aquaxylul şi extractul Floare de colţ exercită o acţiune completă: hidratează şi întăresc firul de păr pe toată lungimea lui, activează circulaţia sanguină la nivelul scalpului, conferă rezistenţă, luciu, volum şi supleţe.http://farmec.ro/produse/par/sampon-hidratant-21.html

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pantene pentru volum

| Konata a răspuns:

Eu iti recomand samponul pentru volum de la Cien.

| HolyPotato a răspuns:

Cele mai bune sunt sampoanele de la yves rocher, iti imbunatatesc parul din toate punctele de vedere, dar poti incerca si wash&go sau head&shoulders. O alta varianta mai e sa-ti tapezi usor parul la radacina. happy

| Kriss96 a răspuns:

Head&Shoulders ar fi o varianta, care este si incercata.Si Syoss e bun, dar personal consider ca cel mai bun pentru matreata e Head&Shoulders.Impusti 2 iepuri dintr-o lovitura.Defapt poti alege ce vrei tu, dar sa fie varianta pentru volum.Scrie pe sampon.La Head&Shoulders e cel cu mov.

| Flaviia16 a răspuns:

Syoss pentru volum happy e cel cu scrisul albastru pe el

| MyToXicRoMaNcE a răspuns:

Eu iti recomand vichi(visi).eu cu ala ma spal si e genial