| chels95 a întrebat:

Ce sampon/masca/balsam e mai bun dintre Elseve si Pantene?

6 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Elseve cel nou, pentru volum. Eu am si balsamul si samponul si chiar fac parul frumos. La masti prefer ceva natural [ ulei de ricin + galbenus de ou + vitamina A uleioasa ]. Masca e o minune pentru par.

| Patricia a răspuns:

Pantene
Dar depinde de parul tau
De ex: multe fete sunt foarte incantate de sampoanele nivea dar mie imi fac matreata

| ioana1704 a răspuns:

Depinde de tine. pentru mine pantene

| Hedy a răspuns:

Pantene.

| alexandra37 a răspuns:

Elseve.eu am incercat toata gama(sampon,masca, balsam, spray).e foarte bun Elsevehappy

| lalalaa a răspuns:

Elseve. parerea mea.eu numai de la Elseve folosesc si sunt foarte bune