| TomoeSan247 a întrebat:

Ce se intampla prima data cand te epilezi inghinal dupa ce ai folosit lama toata viata? Cat de tare doare si ce riscuri exista? Pe langa asta, care sunt beneficiile?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Anitta97 a răspuns:

Eu am folosit lama cativa ani si de un an de zile ma epilez cu epilatorul sau cu benzi happy prima data este dureros, te inrosesti si ti se evidentiaza porii pieli. dupa o sa devina obisnuinta :* parul va creste foarte rar si te epilezi o data la 2-3 saptamani big grin

2 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

In afara de o durere foarte intensa, este posibil sa sangerezi sau sa ai pielea iritata cateva zile.
Beneficiul este ca iti va creste parul mai rar si cu timpul se va subtia si firul de par, devenind mai putin vizibil. Dar asta dupa extrem de multe epilari de genul acesta.

Răspuns utilizator avertizat