| YoUrSwEeTyBuBbLeGuM_7416 a întrebat:

Ce se poarta vara aceasta? Ma noi duce in vacanta, la mare si as vrea cateva sfaturi. VoT+fundita

Răspuns Câştigător
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Vara asta se poarta hainele colorate si cele cu ' animal print', sandalele tip gladiator dar si papucii cu o floricica micutsa.batting eyelashes
Ca accesorii. Cerceii marithinking Bratarile. Lantisoarele lungibig grin.
Fundita plz
Pa, pa.

1 răspuns:
| IoanaTempah a răspuns:

Buna :)
Vara aceasta se poarta haine cat mai colorate si imprimate sau cu fundite, costume de baie dintr`o piesa, platformele, colierele lungi, se poarta fustele tutu
http://www.google.ro/......tp?/imgres
ochelarii de soare mari si rotunzi si bratarile mari si groase.
Sper ca te-am ajutat :)
Bye bye >:D<