| Deea-BebeloOo a întrebat:

Ce situri de haine si incaltaminte online im recomandati?happy mrs

7 răspunsuri:
| HaineDeVis a răspuns:

Buna Deea, www.hainedevis.ro este situl cu haine,incaltaminte si accesorii cu produse Originale, branduri de TOP gen : EVERLAST, TAPOUT, LEE COOPER, KANGOL etc.
Daca ne vizitezi si te incantam cu produsele si preturile noastre nu uita sa ne dai un LIKE pe site si o FUNDITA pe TPU :). O seara placuta!

| kathessa a răspuns:

Quelle

| Mixed a răspuns:

Era un site eva shopping sau cv de genul... dar calitatea lasa de dorit ...mai bine iti ei din orasul din care esti, .cred ca sunt destule magazine ...hainele dp site-uri sunt de cele mai multe ori kitschuri ...in plus nu le poti proba. si inca ceva sunt foarte scumpe si costa si curierul inca jumatate din pretul hainelor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
www.yokko.ro, www.quelle.ro, www.tarafashion.ro, www.maxime.ro, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand cu caldura magazinul online
http://www.saora.ro au haine super dragute si pentru tine si pentru copil (daca e cazul)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand www.fanfashion.ro.Dupa parerea mea au cele mai mici preturi de pe net.

| roxam a răspuns:

Eu iti recomand cu caldura magazinul online
http://www.saora.ro, au haine super dragute si pentru tine si pentru copil (daca e cazul).