| anonimaalee29 a întrebat:

Ce tenisi considerati ca sunt mai buni? Adica au calitate mai buna. Adidas, Puma sau Nike? Ce modele ati incercat si va plac?

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Cei mai buni adidasi pe care i-am avut a fost o pereche de Dunlop. Stateau pe picioare de parca nici nu ii aveam.

| OnuOnulică a răspuns:

Îți recomand Puma, unul din motive e pentru că sunt fan Puma. Mereu mi-au plăcut produsele de la ei.

| LordFlacko a răspuns:

Toate sunt firme la fel de bune, poti compara daca alegi anumite produse de la fiecare, sunt o groaza de varietati. De la nike i-am incercat pe astia https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/71bjasQGcpL._UX395_.jpg, de la adidas tot un model asemanator cu astia dar imi plac mai mult cei de la nike. Iar de la puma nu mi-am luat niciodata nimic, dar intentionez fiindca au inceput sa-mi placa produsele lor (mai demult nu prea eram fan puma).