| anonim_4396 a întrebat:

Ce tip de blugi se poarta vara asta?

5 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Vara blugi? Mmm... cel mai bine vara blugi scurti si la margini tociti de culoare albastru inchis. Daca e racoare poti purta blugi stramti la capat adica la margine sa fie sifonati si la genunchi pe spate tot sifonati. Poti purta orice! Mult succes!

| Puiutz a răspuns:

Eu zic sa nu te iei neaparat dupa moda. u sa te simti confortabil. si atunci totu` e bine:d
:*:*

| catalina_2916 a răspuns:

Cei cu aspect tocit sunt in trend! In nici un caz albastri si practici.Vara asta, jeansi au un aspect umed si raman rafinati si in trend.Jeansi perforati cu marginea indoita sunt cu zone perforate sunt preferati de vedete.Jeansi prespalati:prelucrarea cu o substanta speciala da un aspect hippie.In plus zonele prespalate da un aspect old, specific anilr 70.Jeansi sifonati:Calcatul interzis

, material propus de designeri se numeste Crushed Denim. Fara probleme aspectul sifonat se pastreaza mult mult timp datorita unei structuri speciale.Jeansi rupti:Acest model cu taieturi pe zona soldurilor este purtat cu sandale cu toc inalt si cu bluza colorata... sper sa-ti fie de folos! pup

| turist a răspuns:

De care ai in dulap... cand e racoare sunt recomandati cei lungi...pe masura ce se incazeste vremea scade lungimea pantalonuluiwinking

| monyta a răspuns:

Blugi mulati...colorati...