| LoLo_9163 a întrebat:

Ce tip de par e cel mai frumos, cret sau drept(fara ondulat)?

22 răspunsuri:
| Fllorentina a răspuns:

Cretzzlove struck

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Cret!
fete cu par drept sunt o gramada dar cretele ies foarte mult in evidenta

| Lexii a răspuns:

Amandoua sunt frumoaselove struck.
Acum depinde si cu care iti sta mai bine, mie una imi place sa imi indrept parul, dar imi place si sa il ondulez.
Parul meu natural este cam "extraterestru"(nici drept nici cret). Cel mai mult imi place sa il fac creponat, mi se pare cel mai interesant.
Acum fiecare cu gusturile lui. pup:*.

| TeooTeo a răspuns:

Drept love struck
fudita?

Răspuns utilizator avertizat
| AlessiaRebecca a răspuns:

Drept

| cornel a răspuns:

Drept

| shtephie a răspuns:

Imi place sa-l indrept! la natura e ondulat.

| AnaEindragostita a răspuns:

Drept se descurca mai repede si e mai frumos o ZII bună

| TormentOfSins a răspuns:

Mi-e imi place la fete si cret si drept asa ca nu pot alege care e mai frumos

| 541730 a răspuns:

Drepthappy

| Hanaemi a răspuns:

Pai fiecare cum ii place. big grin
Mai nou fetele cu parul cret il vor intins si vice versa. laughing
Deci nu stiu ce sa zic.

| Gaabi32 a răspuns:

Drept.Asa mil fac si eu doar ca de la umezeala se onduleaza.

| Alexandra_2209 a răspuns:

Pai... mie imi pl ondulatrolling on the floor

Bn acum depinde si de felul parului...

adica daca ai parul cret si e pieptanat(ai vazut se vede ciudat si e electrizat) dar daca ai parul cret si e inele

| VladsBoss99 a răspuns:

Depinde de de aspectul fiecaruia dar majoritatea fetelor le sta mult mai bine drept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drept

| Sweet111 a răspuns:

DREpt! la majoritatea persoanelor le sta cu drept! dar si cretos e frumos! mie imi sta cu amindoua!tonguebig grin

| Elly55 a răspuns:

Pentru. mine drept e frumos si cret dar mai mult imi place drept

| Elly55 a răspuns:

Scz pentru gramatica pentru. mine drept. e frumos si cret dar nu stiu mie imi place drept

| Anonima_7412 a răspuns:

De pinde... Mie imi plac foarte mult amandoua dar depinde de ce tinuta porti

| laura2007stefy a răspuns:

Drept

| davidlord a răspuns:

Drept