| Geo_6329 a întrebat:

Ce tip de sapun sa folosesc pentru ten?
Am tenul mixt. uneori am impresia ca este uscat ce parere aveti despre sapunul de fata? credeti ca ar fi bine sa ma spal cu unul de bebelusi sau unul dove? am inteles ca ama2 sunt bunethinking pentru hidratare.si cred ca mi-ar trebuithinking astept raspunsurile voastre. pup:*

Răspuns Câştigător
| luna a răspuns:

Desi proedusele sunt facute pentru bebelusi sunt multi adulti care le folosesc pentru ca sunt mult mai atent facute.Chiar daca nu am copii, la mine in casa gasesti doar asa ceva, incepand de la servetele umede pana la sampon(baby Johonson)de multi ani. Pot sa spun ca am un par lung si sanatos si fara nici un pic de matreata iar pielea catifelata.

4 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Sapun Dove sau sapun ecologic, ambele sunt bune. Pentru hidratare opteaza pentru o crema cu astfel de proprietati.
Succes, pa-pa!

| Alecsie. a răspuns:

Nu prea te pot ajuta ptk eu am tenul; gras si folosesc sapun cu sulf
de LA FARMACIE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc dove(am avut acnee) si mi se pare ok...ai mai putea incerca sebamedhappy

| justme_2012 a răspuns:

Dove fresh touch mi se pare foarte bunwinking
incearca'l
happy