| madalyna a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa-mi creasca parul mai repede? Este adevarat ca daca il tin prins creste mai repede?

Răspuns Câştigător
| Maria_7883 a răspuns:

Buna! Bogat in antioxidanti, uleiul de ricin este produsul ideal pentru ingrijirea pielii dar si a parului.Eu am folosit ulei de ricin si constat fericita ca parul imi creste"in veselie" si varfurile nu mi se mai despica.Se aplica la arfurile si radacina parului.Masezi parul timp de 10-15 minute si e preferabil sa stai si peste noapte cu el in cap.A doua zi neaparat trebuie sa te speli.E foarte ieftin(3-5 lei)si il gasesti la farmacie sau plafar.La mine a mersbig grin Nu ad de ce nu ar merge si la tine.Succes!

2 răspunsuri:
| puffika a răspuns:

Nu! nu e adevarat! Daca-l tii prins ai sa ai mai multe varfuri despicate, ai sa patesti ca mine si eu mi-am tinut parul prins si acum mi-au ramas niste varfuri ridicate nu stiu cum.
1. Uleiul de ricin face parul sa creasca mai repede/
2.Un complex foarte bun de vitamine
3.Mananca mai multe lactate.
4.Ai rabdare.

Bye

| ClaudiuGabriel a răspuns:

Ai incercat sa te tragi de par? Scz dar nu stiu sa iti raspund la intrebarea ta dar... sper ca nu te-ai suparat ////