| xGwenX a întrebat:

Ce trucuri pentru ingrijirea parului cunoasteti?
vreau niste trucuri, masti, etc pentru ca parul sa fie fin, fara varfuri despicate, matasos, sanotos di stralucitor?
care este cel mai bun sampon antimatreata pentru par normal?
care este balsamul care ofera cea mai multa stralucire parului?
ce trucurie pentru cresterea rpida a parului cunoasteti?(in afara masarii scalpului si a uleiului de ricin)?
funda** pentru cine raspunde la toate intrebarile si imi este de ajutor la cateva dintre ele totusi!

Răspuns Câştigător
| dedfgv a răspuns:

Http://www.codrosu.ro/......tru-volum/
http://www.haircare.ro/......lum-1.html
http://www.apropo.ro/......ar-4236340
iar cand vine vorba de produsele cumparte din magazine/farmaci etc. cel mai bine e sa le incerci pe pielea ta deoarece fiecare om e unicat si ce imi prieste mie(desti am avea acelasi tip de par)e posibil sa nu iti prieasca si tia

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| callie2 a răspuns:

Ulei de masline cald pentru prevenirea varfurilor despicate.
ulei de cocos si ulei de avocado pentru par sanators, matasos, stralucitor.
pe langa ulei de ricin, tinctura de ardei iute pentru cresterea parului si tunsul varfurilor la zi.
otet de mere in loc de balsam, ajuta la inbunatatirea situatiei parului(in caz de par degradat) si il lasa matasos.

| KoolKitty a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa consulti un catalog de la ORIFLAME. Vei gasi acolo tot ce vrei si poate chiar mai mult.

| robert4u a răspuns:

Revalid : pentru intretinere si matreata. Mai si exista un spray de la gerovital care se apica dupa spalarehappy, poti folosi o masca cu placenta, ambele pentru regenerare. Functioneaza tot ce e mai sus, is testate de mine...happy succes!

| Panaghioti a răspuns:

Buna cel mai bun sampon este head shoulders nu provoaca matreata si parul ramane matasos