| Ionelarebela a întrebat:

Ce tunsoare reduce foarte mult din volumul parului? tunsoarea in scari sau filat?

14 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

E groaznic! Il nenorocesti

| viatadecacatt a răspuns:

Filat, ca iti mai ia din el asa

Răspuns utilizator avertizat
| miauu a răspuns:

In scari iti da volum mai mult

euu cred ca filatwinking

| Ana a răspuns:

Filat

| Green a răspuns:

Filat

| Bteen a răspuns:

In scari in nici-un caz, dar filat poate sa iti dea volum dar si sa reduca din el, poti specifica frizerului cum vrei. Bafta!

| Bubble a răspuns:

Filaathappy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filat

| shiningstar a răspuns:

Eu sunt tunsa in scari si asta mi-a redus destul de mult din volumul parului.acum e mai pisicosbig grin decat inainte(si inainte era dar ma rogbig grin)

| KlauSsliM a răspuns:

Drept sa iti spuin nu stiu.depinde se de tipul de par.eu cand m-am tuns(parul meu este moale iar firul parului este ffff subtire) m-am tuns in scari si nu prtea avea volum, dar nu era nici lins, dar in legatura cu filatul.nu ma pricep.